Strona poświęcona projektowi pn. "E-Jordanów - wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych usług publicznych w Mieście Jordanów" współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

logo projektu

Zapłać podatek przez internet za pomocą portalu informacyjno-płatniczego PLIP

W ramach projektu pn. E-Jordanów - wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych usług publicznych w Mieście Jordanów współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Urząd Miasta Jordanowa przygotował portal informacyjno-płatniczy PLIP, który umożliwia mieszkańcom uzyskanie pełnej informacji o ich zobowiązaniach podatkowych, rachunkach za gospodarkę odpadami komunalnymi oraz uiszczenie związanych z tym opłat przez internet. Podobnie jak w każdym sklepie internetowym, PLIP daje możliwość regulowania należności za pośrednictwem przelewu z banku klienta oraz za pomocą posiadanych kart płatniczych. To przyjazne użytkownikom narzędzie ułatwi proces zapłaty, ponieważ wszystkie niezbędne dane zostaną wypełnione automatycznie, a to zminimalizuje błędy,  pojawiające się czasem przy ręcznym wypełnianiu przelewów podatkowych.

logotypy ue

W ramach projektu pn. E-Jordanów - wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych usług publicznych w Mieście Jordanów współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 została uruchomiana aplikacja mobilna eJordanów dostępna na platformę android oraz IOS. Na aplikacje wysyłane są informacje o aktualnych wydarzeniach w mieście, czy  informacje o zagrożeniach np. pogodowych.

plakat PPPZ

logo projetu

pz.jpg W Urzędzie Miasta w Jordanowie otwarto nowy punkt potwierdzania profili zaufanych.

Za zgodą Ministra Administracji i Cyfryzacji w Urzędzie Miasta Jordanowa otwarty został Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych. Potwierdzenia Profilu Zaufanego można dokonać w pokojach nr 2a oraz 11 w godzinach pracy Urzędu.

Logo projektu

ZRPU.042.1.2.2017

Jordanów, 2017-02-17

Zapytanie ofertowe

W ramach procedury zapytania ofertowego zapraszamy do składania ofert na dostawę systemu ochrony poczty.

W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę i do negocjacji warunków po wyborze oferty, a także do rezygnacji z zamówienia bez podania przyczyny.