Zakład Ubezpieczeń Społecznych inspektorat w Suchej Beskidzkiej zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Od 11 do 15 września  2017 r.  przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ciekawych, bezpłatnych szkoleń oraz porad zaproszonych Ekspertów. Zagadnienia, które chcemy przybliżyć to:

  • Pakiet nowego przedsiębiorcy (rozpoczynającego prowadzenie działalności gospodarczej).
  • e-Składka – nowy wymiar rozliczeń oraz e-ZLA Elektroniczne zwolnienia lekarskie.
  • Świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne.
  • Delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego.

Ponadto przy stoiskach na Salach Obsługi Klientów zapraszamy do założenia profili na Platformie Usług Elektronicznych.

Bądź częścią największego święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017!

15-21 maja 2017 roku odbędzie się siódma edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Ten największy w kraju festiwal innowacji to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. Teraz także Ty możesz być jego częścią. Właśnie trwa nabór Partnerów!

W 2016 roku 43 partnerów przygotowało 100 wydarzeń! Skala i sukces MFI to efekt wspólnej pracy Województwa Małopolskiego i Partnerów, którzy poprzez swoje zaangażowanie zapewniają uczestnikom szeroką wiedzę z zakresu innowacji i przedsiębiorczości. Spotkania przygotowane przez nich doskonale pokazują nowatorskie rozwiązania, rolę współpracy pomiędzy różnymi środowiskami, skuteczne modele biznesowe i kreatywnych ludzi, którzy inicjują innowacyjne działania.

Spotkanie animacyjne

Jordanów, 12 stycznia 2017

Program

w ramach projektu pt.

„Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański”

 

Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą

Uprzejmie informujemy, że dnia 16.09.2016 r. rusza nabór wniosków do Projektu „Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą”. Nabór w powiecie suskim prowadzi Stowarzyszenie „Samorządowe Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju” w Suchej Beskidzkiej. W ramach projektu można uzyskać grant do 23.000,00 zł. Więcej szczegółów na stronach internetowych: http://funduszemalopolska.pl/ , http://podhalanskiprzedsiebiorca.pl/ oraz pod numerem telefonu: (33) 874-11-03.

Informacja po spotkaniu informacyjnym z dnia 22 lipca 2016r. poświęconym tematyce prowadzenia procesów inwestycyjnych w zakresie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw z przedstawicielami Politechniki Krakowskiej.

Lucjan Tabaka
AKOPOL, ul. Sarżyńskiego 2/20, Kraków
www.akopol.com
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sławomir Jaros
iENERGY COOP ul. Strąkowa 36, Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania :

Oferta Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego Politechniki Krakowskiej